Nagroda publiczności za najlepszy poster na konferencji dla mgr inż. Anny Sobiepanek

Mgr inż. Anna Sobiepanek z Zakładu Technologii i Biotechnologii Środków Leczniczych otrzymała nagrodę publiczności za najlepszy poster podczas międzynarodowej konferencji „Science: Polish Perspectives” Meetup Berlin, która odbyła się w dniach 13-14 października 2017 w Berlinie (Humboldt Graduate School). Organizatorem konferencji była Fundacja Polonium oraz partnerzy m.in. Senat Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasada RP w Berlinie, Polska Akademia Nauk, Polsko-Niemiecka Fundacja na rzecz Nauki, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej oraz Polski Fundusz Rozwoju.

Doktorantka została wyróżniona za poster pt. "AFM/QCM-D for theranostics of malignant melanoma" której współautorami są prof. dr hab. Małgorzata Lekka (Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie) oraz dr Małgorzata Milner-Krawczyk i dr inż. Tomasz Kobiela (ZTBŚL, Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej). Doktorantka wykonuje prace doktorską w zakładzie ZTBŚL WCh PW pod kierunkiem prof. dr hab. Marii Bretner oraz dr inż. Tomasza Kobieli.

Link do strony konferencji: https://www.sciencepolishperspectives.org/spp-meetup-berlin/