Nagroda za najlepszą pracę doktorską dla dr inż. Anny Sobiepanek z KBŚLiK

Dr inż. Anna Sobiepanek została laureatką w konkursie na najlepszą pracę doktorską o tematyce "innowacyjne rozwiązania wdrażane do gospodarki" obronioną w roku akademickim 2019-2020 organizowanym przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej w ramach projektu "Rozwój aktywności naukowej i kulturalnej studentów".

Praca doktorska pt. "Application of label-free methods in the diagnostics and prognostics of metastatic melanoma", obroniona we wrześniu 2020, zajęła 2. miejsce decyzją Kapituły Konkursowej. Anna Sobiepanek realizowała swoją pracę doktorską w Katedrze Biotechnologii Środków Leczniczych i Kosmetyków WCh PW pod kierunkiem dr. hab. inż. Tomasza Kobieli, prof. PW oraz dr Małgorzaty Milner-Krawczyk.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie https://konkurs.psrp.org.pl/

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!