Oficer Przemysłu 2018 w kategorii Innowacja przemysłowa roku dla ikorolu - produktu z LPT

W dniach 17-18 kwietnia odbyła się pod Warszawą Konferencja Oficerów Przemysłu, która zgromadziła ponad 100 znamienitych praktyków-ekspertów. W trakcie konferencji podczas uroczystej gali, wręczono tytuły Oficera Przemysłu w 4 kategoriach: Innowacja przemysłowa roku, Projekt przemysłowy roku, Doceniony przez przemysł i Honorowy Oficer Przemysłu.

W kategorii Innowacja przemysłowa roku tytuł Oficera Przemysłu 2018 roku otrzymał ikorol – innowacyjny preparat antykorozyjny wynaleziony i wytwarzany w Laboratorium Procesów Technologicznych Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.