Złoty medal podczas „Taiwan Innotech Expo 2018” dla wynalazku Politechniki Warszawskiej

Prototyp wibroizolatora na bazie płynów zagęszczanych ścinaniem przeznaczonego do ochrony budynków przed wstrząsami sejsmicznymi opracowany przez Zespół Pracowników i Doktorantów Wydziału Chemicznego oraz Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej pod kierownictwem Prof. dr hab. inż. Mikołaja Szafrana, Prof. dr hab. inż. Gabriela Rokickiego oraz Prof. dr hab. inż. Marcina Leonowicza został nagrodzony Złotym Medalem na Międzynarodowej Wystawie Taiwan Innotech Expo, odbywającej się w dniach 27-29 sierpnia 2018 roku w Tajpej na Tajwanie. Zespół Twórców był reprezentowany przez dr inż. Łukasza Wierzbickiego oraz przez mgr inż. Małgorzatę Głuszek.

W skład Zespołu wchodzili:

Prof. dr hab. inż. Mikołaj Szafran – (Wydział Chemiczny PW, KTCh);
Prof. dr hab. inż. Gabriel Rokicki (Wydział Chemiczny PW, KChiTP);
Prof. dr hab. inż. Marcin Leonowicz (Wydział Inżynierii Materiałowej PW, ZMKiF);

Dr inż. Łukasz Wierzbicki (Wydział Inżynierii Materiałowej PW, ZMKiF);
Dr inż. Paweł Falkowski (Wydział Chemiczny PW, KTCh);
Dr inż. Agnieszka Antosik (Wydział Chemiczny PW, KTCh);
Mgr inż. Ewa Bobryk (Wydział Chemiczny PW, KTCh);
Mgr inż. Małgorzata Głuszek (Wydział Chemiczny PW, KTCh);
Mgr inż. Marcin Kaczorowski (Wydział Chemiczny PW, KChiTP);
Mgr inż. Radosław Żurowski (Wydział Chemiczny PW, KTCh).