7th International Symposium on Metallomics

Serdecznie zapraszamy do udziału w 7th International Symposium on Metallomics (www.metallomics2019.pl). Kolejna edycja odbędzie się w dniach 30 czerwca-3 lipca 2019 r. w Warszawie w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT). Konferencja organizowana jest pod patronatem Wydziału Chemicznego, zaproszenie do Komitetu Honorowego Konferencji przyjęli Prezes Komitetu Chemii Analitycznej PAN, Prezes Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Royal Society of Chemistry.

Konferencja ta, organizowana cyklicznie co dwa lata (2007 Nagoya, 2009 Cincinnati, 2011 Munster, 2013 Oviedo, 2015 Pekin, 2017 Wiedeń), gromadzi zwykle około 300 uczestników z całego świata. Głównym tematem tego interdyscyplinarnego sympozjum jest rola metali w biologii i medycynie we wszystkich ważnych obszarach dla współczesnego społeczeństwa: żywności i medycynie, toksykologii środowiska i człowieka, fizjologii roślin i fitoremediacji oraz nauk biomedycznych.

Rejestracja do 31.01.2019 r.