Bal Karnawałowy Wydziału Chemicznego PW

Bal Karnawałowy Wydziału Chemicznego 2015, Fot. Stowarzyszenie Klatrat

Dziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego PW KLATRAT mają zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, pracowników i absolwentów Wydziału na Bal Karnawałowy.

Będzie to znakomita okazja, by spotkać znajomych, odświeżyć kontakty, powspominać stare czasy i bawić się w doborowym towarzystwie! O oprawę muzyczną wieczoru zadba znakomita orkiestra The Engineers Band! Nie zabraknie również popularnej muzyki tanecznej, o którą zadba profesjonalny didżej.

Bal odbędzie się 27 stycznia 2018 r. od godz. 20:00 w Auli Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Koszt udziału w Balu to 180 zł za osobę. Liczba miejsc ograniczona, o udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji i zapisy na stronie: https://klatrat.org/projekt/bal-karnawaowy...