Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską z zakresu tworzyw sztucznych

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu tworzyw sztucznych. Zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w Regulaminie konkursu na stronie www.pzpts.pl.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2017 r. Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 15 grudnia 2017 r.

Pracę i formularz wraz z załącznikami należy przesłać na adres office@tworzywa.org.pl, a oryginał formularza na adres:
Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa.

Wszelkie informacje dotyczące Konkursu można uzyskać w biurze PZPTS tel. 603 626 656 lub poprzez email: office@tworzywa.org.pl

Plakat z ogłoszeniem konkursu (.pdf)