Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Górskiej, 27.04.2018 r. godz. 13:15

Informujemy, że w dniu 27 kwietnia 2018 roku, o godz. 13:15, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, w Gmachu Technologii Chemicznej, w Sali im. prof. Jana Czochralskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:

mgr inż. Agnieszki Górskiej
Otrzymywanie i badanie właściwości heterocyklicznych kwasów boronowych – pochodnych pirazolu

Promotor: dr hab. inż. Tomasz Kliś
Recenzenci:
prof. dr hab. Janusz Zakrzewski (Uniwersytet Łódzki, Wydział Chemii)
dr hab. Marek Krzemiński (Uniwersytet M. Kopernika w Toruniu, Wydział Chemii)
Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej przy Pl. Politechniki 1 i w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.
Pobierz streszczenie (.pdf) , recenzję1 (.pdf) i recenzję2 (.pdf) .