Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Sobieckiej, 27.11.2017 r. godz. 15:15

Informujemy, że w dniu 27 listopada 2017 roku, o godz. 15:15, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, w Gmachu Technologii Chemicznej, w Sali im. prof. Jana Czochralskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:

mgr inż. Agnieszki Sobieckiej
Nowe pochodne kwasu winowego o potencjalnym zastosowaniu w kosmetyce

Promotorem rozprawy jest: prof. dr hab. inż. Ludwik Synoradzki
Recenzenci:
prof. dr hab. Jacek Gawroński (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Chemii)
prof. dr hab. Jacek Cybulski (Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. I. Mościckiego w Warszawie)

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej przy Pl. Politechniki 1 i w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.
Pobierz streszczenie (.pdf) , recenzję1 (.pdf) i recenzję2 (.pdf) .