Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Żuchowskiej, 09.12.2019 r. godz. 14:15

Informujemy, że w dniu 9 grudnia 2019 roku, o godz. 14:15, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, w Gmachu Technologii Chemicznej, w Sali im. prof. I. Mościckiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:
mgr inż. Agnieszki Żuchowskiej
Badania nad zastosowaniem pochodnych grafenu w terapii przeciwnowotworowej z wykorzystaniem przepływowych systemów typu Lab-on-a-Chip

Promotor rozprawy: prof. dr hab. inż. Zbigniew Brzózka (Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Elżbieta Jastrzębska, prof. uczelni (Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska)

Recenzenci:
Prof. dr hab. Lucyna Hołysz (Wydział Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)
Prof. dr hab. inż. Paweł K. Kafarski (Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej)

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej przy Pl. Politechniki 1 i w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.

Pobierz streszczenie (.pdf) ,  recenzję1 (.pdf) i recenzję2 (.pdf) .