Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Joanny Kruszewskiej, 17.02.2020 r. godz. 14:15

Informujemy, że w dniu 17 lutego 2020 roku, o godz. 14:15, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, w Gmachu Technologii Chemicznej, w Sali im. prof. I. Mościckiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:
mgr inż. Joanny Kruszewskiej
Zastosowanie spektrometrii mas do badania wewnątrzkomórkowych przemian metalonanomateriałów o potencjalnych właściwościach terapeutyczno-diagnostycznych
Promotor rozprawy: prof. dr hab. inż. Maciej Jarosz (Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Magdalena Matczuk (Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska)
Recenzenci:
Prof. dr hab. Bogusław Buszewski (Wydział Chemii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
Prof. dr hab. n. farm. Michał Markuszewski (Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Gdański Uniwersytet Medyczny)
Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej przy Pl. Politechniki 1 i w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.
Pobierz streszczenie (.pdf) ,  recenzję1 (.pdf) i recenzję2 (.pdf) .