Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Jana Gozdalika, 06.12.2021 r. godz. 15:15 NEW

Informujemy, że w dniu 6 grudnia 2021 roku, o godzinie 15:15 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Jana Gozdalika w formie zdalnej za pomocą platformy Cisco Webex Meetings pt.:

Badania właściwości spektroskopowych i kwasowo-zasadowych fluorowanych kwasów fenyloboronowych i ich pochodnych

Promotor rozprawy: prof. dr hab. inż. Andrzej Sporzyński (Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska)

Recenzenci:
Dr hab. Joanna Kurczewska, prof. UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Chemii)
Prof. dr hab. Tadeusz Ossowski (Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu platformy Cisco Webex Meetings i będzie dostępna pod tym linkiem

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.
W związku z podejmowaniem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 osoby zainteresowane zapoznaniem się z treścią rozprawy doktorskiej będą umawiane na indywidualnie wizyty w bibliotece po dokonaniu telefonicznego zgłoszenia (nr tel. 22 234 7280) na dzień przed planowaną wizytą.

Pobierz streszczenie (.pdf) , recenzję1 (.pdf) i recenzję2 (.pdf) .

Projekty z programu SZAFIR