Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Konrada Chojnackiego, 21.10.2019 r. godz. 14:15 NEW

Informujemy, że w dniu 21 października 2019 roku, o godz. 14:15, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, w Gmachu Technologii Chemicznej, w Sali im. prof. I. Mościckiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:

mgr. inż. Konrada Chojnackiego
Opracowanie metody syntezy i badanie właściwości nowych inhibitorów kinazy CK2

Promotor rozprawy: prof. dr hab. Maria Bretner (Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Edyta Łukowska-Chojnacka (Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska)

Recenzenci:
Prof. dr hab. Maria Agnieszka Bzowska (Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki)
Dr hab. Marzena Jankowska-Anyszka (Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii)

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej przy Pl. Politechniki 1 i w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.

Pobierz streszczenie (.pdf) ,  recenzję1 (.pdf) i recenzję2 (.pdf) .