Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Piotra Jankowskiego, 14.12.2018 r. godz. 14:15

Informujemy, że w dniu 14 grudnia 2018 roku, o godz. 14:15, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, w Gmachu Technologii Chemicznej, w Sali im. prof. Ignacego Mościckiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:

mgr. inż. Piotra Jankowskiego
Computational and experimental studies on SEI-forming electrolyte additives for lithium-ion batteries

Promotorem rozprawy jest: prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek (PW)
Drugim promotorem rozprawy jest: prof. Patrik Johansson (Chalmers University of Technology, Göteborg, Szwecja)

Recenzenci:
prof. dr hab. Andrzej A. Czerwiński (Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii)
prof. M. Saiful Islam (University of Bath, Wielka Brytania)

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej przy Pl. Politechniki 1 i w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.

Pobierz streszczenie (.pdf) ,  recenzję1 (.pdf) i recenzję2 (.pdf) .