Spotkania z Przemysłem 2018

W imieniu Dziekana Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej Pana prof. dr hab. inż. Władysława Wieczorka oraz Dyrektor Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Pani mgr Anny Rogowskiej chciałbym serdecznie zaproszamy Państwa na cykliczną konferencję Spotkania z Przemysłem 2018, która odbędzie się 8 marca 2018 roku w Gmachu Technologii Chemicznej PW przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie.

Spotkania z Przemysłem 2018 odbywają się pod honorowym patronatem: Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana dr Jarosława Gowina oraz Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej Pana prof. dr hab. inż. Jana Szmidta

Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się Państwo na Spotkania z Przemysłem 2018 to serdecznie zapraszamy, aby uczynić to jak najszybciej przez formularz umieszczony na stronie: link.