Szkolenia z przetwórstwa tworzyw sztucznych w firmie ENGEL Polska dla studentów naszego wydziału

W dniu 8 stycznia 2018 roku grupa 13 studentów (kierunek: Technologia Chemiczna, II stopień, II semestr, specjalność: Funkcjonalne materiały polimerowe, elektroaktywne i wysokoenergetyczne), którzy otrzymali najlepsze wyniki z zaliczenia przedmiotu: "Aplikacja i przetwórstwo materiałów polimerowych" zostali zaproszeni przez firmę ENGEL Polska Sp. z o.o. do jej siedziby w celu odbycia zaawansowanego szkolenia z przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Zajęcia były prowadzone przez doświadczonego instruktora Pana Jana Andrzejaka i obejmowały kilkugodzinny wykład teoretyczny a następnie pracę przy programowaniu i obsłudze wtryskarki.