Uroczystość odsłonięcia pomnika Prezydenta Ignacego Mościckiego

Drodzy Studenci i Pracownicy Wydziału Chemicznego,

W imieniu Komitetu organizacyjnego ds. odtworzenia Pomnika Prezydenta Ignacego Mościckiego zapraszamy wszystkich Państwa na uroczystość odsłonięcia pomnika oraz przeniesionego w nowe miejsce obelisku poświęconego Pamięci Profesorów, Pracowników, Studentów oraz Żołnierzy Września i Powstania Warszawskiego poległych i zamordowanych w latach 1939–1945.

Uroczystość odbędzie się 14 grudnia br., w piątek, o godz. 12.00 przed Gmachem Technologii Chemicznej przy ul. Koszykowej 75.

Popiersie Prezydenta Mościckiego wróci na swoje dawne miejsce niemal po 80 latach. To dla nas bardzo ważne wydarzenie, upamiętniające też setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy serdecznie i proszę trzymać kciuki, żeby pogoda nam dopisała!