Zaproszenie na Międzynarodowy Kongres Młodych Chemików „YoungChem 2017”

Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston” serdecznie zaprasza studentów oraz doktorantów i innych młodych naukowców z Naszego Wydziału, do udziału w 15. Międzynarodowym Kongresie Młodych Chemików „YoungChem 2017”. W trakcie Konferencji, która odbędzie się 11-15 października w ***Hotelu Victoria w Lublinie, każdy młody naukowiec będzie mógł zaprezentować wyniki swoich badań w formie prezentacji lub posteru oraz zapoznać się z badaniami innych uczestników oraz znanych i szanowanych profesorów z całego świata.

Podczas tegorocznej edycji swoje wykłady wygłoszą:
• Prof. Christian Oliver Kappe z Uniwersytetu w Grazu,
• Prof. Dr. Klaus Müller z Instytutu Badań Polimerów Maxa Plancka,
• Prof. Alain Walcarius z Uniwersytetu w Lorraine,
• Prof. Dr. Takanori Fukushima z Instytutu Technologii w Tokyo,
• Prof. Herbert Mayr z Uniwersytetu Ludwiga Maximiliana w Monachium
• Prof. Bogusław Buszewski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na Oficjalnej Stronie Konferencji. (http://youngchem.com)