Akredytacja KAUT dla kierunków Biotechnologia i Technologia Chemiczna

Certyfikat Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych uznaje wysoką jakość kształcenia na I i II stopniu studiów kierunków Biotechnologia i Technologia Chemiczna na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej i przyznaje akredytacje na okres 5 lat, czyli na lata akademickie 2016/2017 do 2021/2022.

W październiku 2016 roku Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych udzieliła akredytacji kierunkowi studiów – Biotechnologia dla studiów I i II stopnia na okres 5 lat, czyli na lata akademickie 2016/2017 do 2021/2022.

W marcu 2017 roku Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych udzieliła akredytacji kierunkowi studiów – Technologia Chemiczna dla studiów I i II stopnia na okres 5 lat, czyli na lata akademickie 2016/2017 do 2021/2022.

Komisja KAUT w 2013 roku uzyskała od European Network for Accreditation of Engineering Education (ENAEE) uprawnienia do nadawania europejskiego certyfikatu EUR-ACE® Label, tym samym jednostki, które otrzymują certyfikat KAUT otrzymują równocześnie europejski certyfikat jakości kształcenia na kierunkach technicznych EUR-ACE®.

Decyzja KAUT w sprawie przyznania akredytacji dla kierunku Biotechnologia (.pdf)

Decyzja KAUT w sprawie przyznania akredytacji dla kierunki Technologia Chemiczna (.pdf)