Nasz Wydział ponownie wśród najlepszych w Polsce!

W dniu 8 czerwca miesięcznik edukacyjny Perspektywy opublikował Ranking Szkół Wyższych oraz Ranking Kierunków Studiów 2016.

Kierunek Technologia Chemiczna na Wydziale Chemicznym PW wygrał spośród 15 wydziałów w Polsce i został już po raz 4 nagrodzony jako najlepszy kierunek studiów w kategorii „Inżynieria i technologia chemiczna”.

Kierunek Biotechnologia na Wydziale Chemicznym PW zajął 16 miejsce (kolejny awans o jedno miejsce) wśród 45 wydziałów prowadzących kierunek biotechnologia oraz kierunki pokrewne. Jest to 4 pozycja wśród uczelni technicznych w kategorii „Biotechnologia”.

Ponadto, Politechnika Warszawska po raz 11 z rzędu zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni technicznych w Polsce. Ranking Szkół Wyższych pokazuje też silną pozycję Politechniki Warszawskiej, która wśród wszystkich uczelni akademickich zajęła czwarte miejsce w kraju.

Więcej informacji dotyczących rankingu znajduje się na stronie www.perspektywy.pl

Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów przedstawicielom wyróżnionych uczelni i kierunków studiów odbyło się 8 czerwca 2016 w sali Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie.

Fotogaleria z wydarzenia