Studentka Wydziału z nagrodą za najlepszy plakat na konferencji

W dniach 6-9 września w Szklarskiej Porębie odbywała się XXV Konferencja Naukowa Modyfikacja Polimerów MODPOL 21 organizowana przez Katedrę Inżynierii i Technologii Polimerów Politechniki Wrocławskiej. MODPOL jest najstarszą odbywającą się cyklicznie konferencją polimerową w Polsce. Podczas sesji posterowej plakat inż. Aleksandry Bandzerewicz zatytułowany „Poli(cytrynian gliceryny) do zastosowań biomedycznych” został uznany przez Komitet Naukowy za najlepszy spośród prawie 70! Plakat dotyczył wyników badań prowadzonych przez Panią Aleksandrę, uzyskanych podczas wykonywania pracy inżynierskiej. Aktualnie Pani Aleksandra Bandzerewicz wykonuje pracę magisterską pod kierunkiem dr hab. inż. Agnieszki Gadomskiej-Gajadhur w Katedrze Chemii i Technologii Polimerów. Serdecznie gratulujemy!