Wystawa poświęcona Profesor Danieli Buzie

W związku z niedawną dziesiątą rocznicą śmierci Pani dr hab. Danieli Buzy, prof. PW, wieloletniego kierownika Zakładu Chemii Organicznej naszego Wydziału, Biblioteka Wydziału Chemicznego przygotowała interesującą wystawę, poświęconą Pani Profesor i jej dorobkowi naukowemu. W korytarzu obok biblioteki (I piętro, gmach Chemii) zostały wywieszone plansze zawierające informacje, zdjęcia Pani Profesor Buzy, a także kopie fragmentów jej niektórych prac naukowych. Pracownicy Zakładu Chemii Organicznej bardzo zachęcają pracowników i studentów naszego Wydziału do zapoznania się z tym fragmentem naszej historii i wyrażają gorące podziękowania pracownikom Biblioteki Wydziału Chemicznego za przygotowanie tej wystawy.