Materiały dotyczące przewodu habilitacyjnego dr Małgorzaty Wszelakiej-Rylik

1. Wniosek (.pdf)
2. Autoreferat (.pdf)
3. Harmonogram czynności związanych z przewodem habilitacyjnym dr Małgorzaty Wszelakiej-Rylik:

Data Czynność
  Powołanie komisji dziekańskiej do oceny dorobku dr Małgorzaty Wszelakiej-Rylik, w składzie: prof. dr hab. inż. Wojciech Wróblewski (przewodniczący), dr hab. Joanna Cieśla, prof. PW, dr hab. inż. Hanna Krawczyk oraz dr hab. inż. Zbigniew Ochal.
27.06.2017 Seminarium wydziałowe, zatytułowane Kompleksy inkluzyjne cyklodekstryn ze związkami aktywnymi biologicznie i farmakologicznie. Zastosowanie obojętnego chemicznie nanometrycznego węglanu wapnia jako ich nośnika”.
03.11.2017 Złożenie wniosku do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów (CK) o przyznanie stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk chemicznych dyscyplinie chemia.
20.12.2017 RW wyraziła zgodę na prowadzenie postępowania habilitacyjnego, wyznaczając do komisji habilitacyjnej następujące osoby:
1. Prof. Urszula Domańska-Żelazna - recenzent (WCh PW)
2. Dr hab. inż. Hanna Krawczyk – sekretarz (WCh PW)
3. Dr hab. inż. Zbigniew Ochal – członek (WCh PW)
20.02.2018 Zmiana wyznaczonego recenzenta przez RW na:
1. Dr hab. inż. Paweł Parzuchowski - recenzent (WCh PW) [recenzja] (.pdf)
08.03.2018 CK powołała pozostałych członków komisji habilitacyjnej:
1. Prof. Maciej Bagiński (Politechnika Gdańska) – przewodniczący
2. Prof. Krzysztof Lewiński (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie) – recenzent [recenzja] (.pdf)
3. Prof. Hanna Kunachowicz (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie) – recenzent
4. Dr hab. Agata Białońska – członek
Wydział otrzymał odpowiednie pismo (.pdf) w dniu 23.03.2018 r.
12.04.2018 Zmiana wyznaczonego recenzenta przez CK prof. Hanny Kunachowicz na:
1. Prof. Renata Bilewicz - recenzent (UW) [recenzja] (.pdf)
25.04.2018 Komisja habilitacyjna podjęła uchwałę i wnioskuje do RW o nadanie dr Małgorzacie Wszelakiej-Rylik stopnia doktora habilitowanego nauk chemicznych w dyscyplinie chemia.
22.05.2018 Nadanie stopnia doktora habilitowanego uchwałą (.pdf) Rady Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.