Materiały dotyczące przewodu habilitacyjnego dr Marii Zieleckiej

1. Wniosek: http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/Zielecka%20Maria/wniosek.pdf
  2. Autoreferat: http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/Zielecka%20Maria/autoreferat.pdf
  3. Harmonogram czynności związanych z przewodem habilitacyjnym dr Marii Zieleckiej:

Data Czynność
    Listopad 2011 Złożenie wniosku do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów (CK) o przyznanie stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych i dyscyplinie technologia chemiczna.
    23.11.2011 CK zwróciła się do Rady Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej  (RW) o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego i wyznaczenie trzech członków komisji habilitacyjnej.
    29.11.2011

RW wyraziła zgodę na prowadzenie postępowania habilitacyjnego, wyznaczając do komisji habilitacyjnej następujące osoby:

- prof. dr. hab. Zbigniewa Florjańczyka – jako recenzenta,
    - dr. hab. Wojciecha Fabianowskiego – jako sekretarza
    - prof. dr. hab. Gabriela Rokickiego – jako członka

30.01.2012

CK powołała pozostałych członków komisji habilitacyjnej:

- prof. dr. hab. Mariana Zaborskiego (Politechnika Łódzka) –  przewodniczący,
    - dr. hab. Teofila Jesionowskiego (Politechnika Poznańska) – recenzent,
    - prof. dr. hab. Krzysztofa Pielichowskiego – recenzent,
    - dr. hab. Cezarego Pietraszuka (UAM w Poznaniu) – członek

30.04.2012 Komisja habilitacyjna podjęła uchwałę i wystąpiła z wnioskiem do RW o nadanie dr Marii Zieleckiej stopnia doktora habilitowanego.
    8.05.2012 Nadanie przez Radę Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych i w dyscyplinie technologia chemiczna
  4. Uzasadnienie w postaci protokołu z posiedzenia komisji habilitacyjnej.