Wydarzenia

Wykład otwarty prof. Somana Ninana Abrahama z Duke University Medical Center (USA)

Wieloaspektowe reakcje komórek tucznych w odpowiedzi immunologicznej (Multifaceted Mast Cell Reactions in the Immune Response). Wystąpienie w języku angielskim.

Termin: 15 listopada, godz. 13:00

Miejsce: CEZAMAT PW, ul. Poleczki 19

Opublikowano: 06.11.2023

Roczny staż w USA w ramach Programu BioLAB – spotkanie informacyjne

Program BioLAB to roczny staż dla studentów i studentek nauk biologiczno-chemicznych, biofizycznych, medycznych i pokrewnych w czterech amerykańskich instytucjach naukowych.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Termin: 13 listopada, godz. 15:30

Miejsce: Gmach Chemii PW, Audytorium Zawadzkiego, ul. Noakowskiego 3

Prowadząca: dr Phil Trella, University of Virginia

Opublikowano: 02.11.2023

Wykład gościnny – prof. Jae-Ho Jeon, Korean Institute of Materials Science/Politechnika Gdańska

Microstructural Control of Functional Ceramics and Its Effects on Dielectric/Piezoelectric Properties

7 listopada 2023 r. (wtorek), godz. 14:15

Opublikowano: 02.11.2023

Stypendium pod choinkę – 2023

To wyjątkowe wyróżnienie dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej, którzy osiągają sukcesy (naukowe, sportowe, artystyczne, inne), uczestniczą w projektach i wydarzeniach promujących naszą Uczelnię, popularyzują naukę, angażują się w akcje społeczne i działalność charytatywną.

Kandydatury mogą zgłaszać władze Uczelni, dziekani wydziałów oraz samodzielnie w swoim imieniu studenci oraz doktoranci.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 listopada 2023 roku pod adresem eventy@pw.edu.pl.

Opublikowano: 25.10.2023

Psy na PW – zbiórka dla Schroniska na Paluchu

Politechnika Warszawska organizuje zbiórkę dla Schroniska na PaluchuAkcja ta jest elementem inicjatywy Psy na PW, której celem jest promocja adopcji zwierząt.

Na Wydziale Chemicznym punkt zbiórki mieści się w Gmachu Technologii Chemicznej (przy portierni).

Rzeczy dla potrzebujących zwierząt można przynosić do 8 listopada

Opublikowano: 23.10.2023

Nabór do 2 edycji programu Akademia Wodorowa

Akademia H2 to program edukacyjny skierowany do studentów i absolwentów, osób zainteresowanych technologiami wodorowymi, które chcą związać z nimi swoją zawodową przyszłość.

Najlepsi absolwenci Akademii H2 mogą ubiegać się o płatny staż.

Termin składania aplikacji: do 12.11.2023 r.

Opublikowano: 23.10.2023

Spotkaj Swojego Pracodawcę – zebranie organizacyjne zespołu targów

Koordynatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich chętnych na pierwsze zebranie organizacyjne zespołu targów pracy Spotkaj Swojego Pracodawcę.

26 października, godz. 18:30
Gmach Technologii Chemicznej, Audytorium Mościckiego

Opublikowano: 20.10.2023

Two fellowship offers: Postdoctoral Appointee – Synthesis at Argonne National Laboratory.

The Applied Materials Division (Argonne National Laboratory) is seeking a Postdoctoral Candidate in synthetic organic chemistry, focusing on new organic materials, process R&D and scale-up.

Opublikowano: 18.10.2023

Wolontariat Naukowy – edycja 2023/2024

Do współpracy przy projektach badawczych zapraszamy naukowców i studentów Wydziału Chemicznego PW.

Opublikowano: 12.10.2023

Drive Innovation – konkurs BASF Polska dla studentów i doktorantów