Nagroda PTChem dla absolwenta naszego Wydziału

Pan mgr inż. Piotr Tobiasz został laureatem Nagrody PTChem za wyróżnioną pracę magisterską w roku 2019 pt. „Synteza pochodnych dibenzo[b,f]oksepiny podstawionych w pierścieniu aromatycznym”. (https://ptchem.pl/pl/honors/winners-of-the-medals-and-ptchem-awards). Promotorem pracy była dr inż. hab. Hanna Krawczyk, prof. uczelni. Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystego otwarcia 63. Zjazdu Naukowego PTChem, który odbędzie się w Łodzi w dniach 13-17 września 2021 roku. Jako laureat Pan Piotr Tobiasz został zobligowany do opublikowania artykułu przeglądowego dotyczącego swojego osiągnięcia naukowego w specjalnym numerze czasopisma „Wiadomości Chemiczne” oraz wygłoszenia wykładu/komunikatu w sekcji właściwej merytorycznie dla prezentowanej przez Pana Tobiasza nagrody specjalności podczas najbliższego Zjazdu Naukowego PTChem w Łodzi.