Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2024 NEW

25 maja 2024 r. zapraszamy tych z Państwa, którzy już wiedzą co chcą studiować i tych, którzy jeszcze decyzji nie podjęli. Drzwi Otwarte to świetna okazja do zweryfikowania swoich wyobrażeń, porozmawiania ze studentami i bliższego poznania Wydziałów naszej Uczelni

Atrakcje dla naszych gości zostały zaplanowane w Gmachu Głównym PW i przed nim oraz na Wydziałach Uczelni

Pełny program wydarzenia»

Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wydziału Chemicznego w Gmachu Głównym PW i na Wydział Chemiczny, gdzie czeka na Państwa specjalny program.

Miejsce: Gmach Chemii, ul. Noakowskiego 3, Audytorium im. prof. J. Zawadzkiego (II piętro).

• 12:00 – prezentacja Wydziału (najważniejsze obszary badawcze i ich wpływ na społeczeństwo i gospodarkę, spin-offy i start-upy zainicjowane na Wydziale Chemicznym PW)
  • 12:20 – oferta studiów prowadzonych na WCh PW i zasady rekrutacji (kierunki i profile, indywidualny tryb kształcenia, wolontariat naukowy)
  • 12:40 – studencki punkt widzenia (projekty badawcze studentów, koła naukowe, Wydziałowa Rada Samorządu, życie studenckie)
  • 13:10 – Q&A
  • 13:20 – pokaz chemiczny (Chemiczne Koło Naukowe Flogiston)
  • 14:00 – gra terenowa w Gmachu Chemii, pt. Student/ka pierwszego semestru.

Plan Kampusu PW

Do zobaczenia wkrótce!