XX Warszawskie Seminarium Doktorantów Chemików NEW

Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej zapraszają doktorantów do udziału w tegorocznym XX Warszawskim Seminarium Doktorantów Chemików – ChemSession’24.

Seminarium odbędzie się 28 czerwca 2024 r. (piątek) na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie ChemSession jest już tradycją i w tym roku organizowane jest po raz dwudziesty. Jego głównym celem jest prezentacja osiągnięć naukowych doktorantów i młodych pracowników nauki z dziedziny chemii oraz nauk pokrewnych, a także integracja warszawskiego środowiska chemicznego. Tradycyjnie spotkania odbywają się co roku w innym warszawskim ośrodku naukowym. W roku jubileuszu 20-lecia Seminarium będzie gościć na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, miejscu organizacji pierwszego ChemSession.

Podobnie jak w latach poprzednich, w części plenarnej seminarium doktoranci będą mogli wysłuchać wykładów zaproszonych gości na tematy dotyczące aktualnych zagadnień różnych dyscyplin chemii. Zgłoszone prezentacje wyników prac doktorantów będą przedstawiane w formie plakatów. Streszczenia wszystkich prezentacji zostaną zamieszczone w materiałach seminarium. Podczas sesji plakatowej odbędzie się konkurs na najlepsze prace doktorantów.

Rejestracja jest dwuetapowa:

• do 20 maja br. zainteresowane osoby rejestrują się i przesyłają streszczenia prezentacji,
  • do 21 czerwca br., należy przesłać plakaty w formie elektronicznej (zbiór pdf); plakaty w formie elektronicznej będą udostępnione tylko członkom Komisji Konkursowej, w celu wstępnego zapoznania się  z prezentacjami doktorantów. Werdykt Komisji zostanie ogłoszony po sesji plakatowej.

Komplet informacji dostępny jest na stronie: ChemSession'24