Rekrutacja do VI edycji Programu Mentoringowego PW

Zapraszamy studentki i studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w VI edycji Programu Mentoringowego PW. Wyjątkowi Absolwenci naszej Uczelni podzielą się swoim doświadczeniem i radą pełniąc rolę mentorek i mentorów.

Do Programu mogą aplikować studentki i studenci studiów I stopnia (od 3 roku studiów), studiów II stopnia i absolwenci (do drugiego roku po ukończeniu studiów).

Można aplikować maksymalnie do pięciu mentorów, a współpracę podjąć tylko z jednym. Jednak powielanie tej samej aplikacji do wielu, blokuje szanse innym studentom na dotarcie do właściwej osoby.

Rekrutacja trwa do 15 marca.

Poniżej przedstawiamy wizytówki mentorów, absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Joanna Bogacz

Mariusz Żmijewski

Więcej informacji o programie oraz pełną listę mentorów VI edycji, można znaleźć na stronach Biura Karier PW:

Zachęcamy do wzięcia udziału!