Zespół BoneReg Symbolem Synergii Nauki i Biznesu 2021! NEW

19.11.2021 w Katowicach odbyła się gala wręczenia nagród XI edycji Programu Symbol. W postępowaniu konkursowym wyróżniony i doceniony został Zespół BoneReg kierowany przez dr hab. inż. Agnieszkę Gadomską-Gajadhur. Członkowie Zespołu BoneReg opracowują nowe wypełnienia kostne na potrzeby inżynierii tkankowej. Kapituła Konkursu doceniła innowacyjne podejście do prowadzenia badań naukowych oraz potencjał wdrożeniowy projektu (Lider 11 (LIDER/4/0010/L-11/19/NCBR/2020) finansowanego przez NCBR). Zespół z Wydziału Chemicznego znalazł się w gronie wyróżnionych w innych kategoriach marek takich jak: Kaspersky, Amica, Muszynianka czy Blachy Pruszyński oraz czołowych Uczelni w Polsce. Gratulujemy!

Zachęcamy do obserwowania postępów projektu na stronie FB projektu.

Program Symbol realizowany jest przez redakcję "Monitora Biznesu", niezależnego dodatku do "Rzeczypospolitej", niezależnego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej", autorów publikacji na łamach "Pulsu Biznesu". Z założenia twórców, Symbol powinien pomagać zdobywać nowe kontakty, wzmacniać wizerunek i zwracać uwagę potencjalnych odbiorców.

Projekty z programu SZAFIR