Nagroda za najlepszą pracę badawczą wykonaną na rzecz PKN ORLEN S.A. dla naukowców z Wydziału Chemicznego NEW

Komisja konkursowa PKN ORLEN S.A. w dorocznym konkursie na najlepszą pracę badawczą wykonaną na rzecz PKN ORLEN S.A. przyznała za 2021 rok I miejsce dla autorów pracy z Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (zespół w składzie: dr inż. Jerzy Wisialski - główny wykonawca, prof. dr hab. inż. Gabriel Rokicki, dr inż. Paweł Ruśkowski, dr hab. inż. Tadeusz Hofman, prof. dr hab. inż. Ludwik Synoradzki, mgr inż. Michał Kotowicz) zatytułowanej "Koncepcja procesu ciągłego i założenia do projektu instalacji pilotowej węglanu etylenu". Autorom pracy serdecznie gratulujemy osiągnięcia o przemysłowym charakterze.

Projekty z programu SZAFIR