Technicznie Najlepsi!

W 2015 roku - roku obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej obchodzimy także 100-lecie Odnowienia Tradycji Wydziału Chemicznego, jednego z czterech najstarszych wydziałów naszej Uczelni.

Partnerem obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Wydziału Chemicznego jest firma BASF, która w 2015 roku obchodzi swoje 150-lecie istnienia.

Stulecie harmonogram obchodów WCh-PW (.pdf)

Opublikowano: 27.01.2015

Polski Nobel dla prof. dr. hab. Karola Greli

Z prawdziwą satysfakcją odnotowujemy, że prof. dr hab. Karol Grela z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Chemii Organicznej PAN, absolwent naszego Wydziału, który ukończył w 1994 roku, został laureatem tegorocznej Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, zwanej „Polskim Noblem”.

Opublikowano: 07.11.2014