Artykuł autorstwa naszego Doktoranta na okładce czasopisma Green Chemistry

Artykuł autorstwa mgr. inż. Artura Kasprzaka opublikowany został w czasopiśmie Green Chemistry (IF=9.125) oraz został umieszczony na okładce najnowszego wydania jako "inside back cover". Współautorami artykułu pt. "Grinding-induced functionalization of carbon-encapsulated iron nanoparticles" są dr hab. inż. Mariola Koszytkowska-Stawińska, dr inż. Magdalena Popławska oraz dr hab. Michał Bystrzejewski (Wydział Chemiczny, UW). Badania przedstawione w artykule realizowane są w ramach grantu, którego kierownikiem jest mgr Kasprzak: NCN PRELUDIUM (nr 2016/21/N/ST5/00864). Mgr inż. Artur Kasprzak jest doktorantem w Zakładzie Chemii Organicznej i wykonuje pracę doktorską pod kierunkiem dr hab. inż. Marioli Koszytkowskiej-Stawińskiej i dr inż. Magdaleny Popławskiej.