Prof. Szafran mianowany Consultant Professor Northwestern Polytechnical University

W dniach 09.05-19.05.2018 na zaproszenie Northwestern Polytechnical University w Xi`an (Chiny) przebywał prof. dr hab. inż. Mikołaj Szafran. W czasie tego pobytu wygłosił 5 wykładów związanych z projektowaniem i otrzymywaniem zaawansowanych tworzyw ceramicznych oraz mianowany został przez władze tej Uczelni na stanowisko „Consultant Professor”. W dniu 14.05.2018 odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatu „consultant professor” przez prof. Zhang Weihong, Vice Prezydenta tej Uczelni w obecności wielu innych przedstawicieli władz tej Uczelni.

W załączeniu skan certyfikatu „Consultant Professor” przyznany prof. Mikołajowi Szafranowi.