"Diamenty Innowacji" dla BoneReg, spółki naukowców z Wydziału Chemicznego PW

29 listopada 2023 r., podczas uroczystej gali, zostały wręczone Diamenty Innowacji. Statuetki te mają na celu uhonorowanie najlepszych przedsiębiorstw, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają nowe technologie i innowacje. Laureaci muszą się również wyróżniać zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz odznaczać się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.

Nagrody przyznawane są przez Executive Club w dziewięciu kategoriach, Innowacja roku: FINANSE, PRZEMYSŁ, LOGISTYKA, ENERGETYKA, FARMACJA, CHEMIA, TECHNOLOGIA, EKOLOGIA, PRODUKT.

Laureatem w kategorii Innowacja roku: Technologia została firma BoneReg, czyli kierowany przez dr hab. inż. Agnieszkę Gadomską-Gajadhur, prof. uczelni zespół ekspertów z Wydziału Chemicznego PW.

Naukowcy opracowali biodegradowalne, biokompatybilne materiały, które po zasiedleniu komórkami spełniać będą funkcję implantów wspierających odbudowę kości gąbczastej.

Wydarzenie odbyło się  w ramach XI edycji Executive Innovation Forum.

(Źródło: https://executiveclub.pl/)