Stypendium pod choinkę PW 2023 dla Studentki Wydziału Chemicznego

W tegorocznej, ósmej edycji Stypendium pod choinkę wyróżnienia otrzymało 19 osób. Wybrani zostali przez kapitułę ze 104 zgłoszeń. To aktywni naukowo, artystycznie, sportowo i społecznie, zaangażowani w promowanie naszej Uczelni i popularyzację nauki, studenci i doktoranci PW.

Stypendia finansowane są ze środków zebranych podczas Kiermaszu Świątecznego PW.

Jedną ze stypendystek została Studentka naszego Wydziału, Klara Niebuda.

O laureatce

Od początku studiów aktywnie angażuje się w działania Koła Naukowego Flogiston. Popularyzuje naukę, organizując i prowadząc pokazy oraz warsztaty chemiczne dla dzieci i młodzieży. Reprezentuje Politechnikę Warszawską podczas takich wydarzeń, jak Salon Maturzystów, Drzwi Otwarte i Noc Muzeów na PW.

Prywatnie miłośniczka kwiatów i roślin. W wolnym czasie jeździ na rolkach, czyta książki i szydełkuje.

Z pełną listą laureatów można zapoznać się na stronie PW».

Serdecznie gratulujemy!