Nasi studenci laureatami stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Jak co roku odnoszący sukcesy studenci z całej Polski otrzymali wyjątkowe wyróżnienia za swoją działalność naukową, sportową i artystyczną. Stypendia Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2021/2022 przyznano 432 studentom. W tym gronie jest siedemnaście osób z Politechniki Warszawskiej. Wszystkie one zostały docenione za osiągnięcia naukowe. Z Wydziału Chemicznego jest aż ośmioro studentów. Studiujący na kierunku Biotechnologia Aleksander Gryciuk i Joanna Kawalec oraz studiujący kierunek Technologia Chemiczna: Aleksandra Bandzerewicz, Marta Borecka, Jakub Cyniak, Ewa Dutkowska, Aleksandra Kosińska, Piotr Krajewski, Michalina Perron. Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji i listę wszystkich stypendystów można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Ranking Kierunków Studiów 2022 - logo

1. miejsce:

biotechnologia
technologia chemiczna

Nieprzerwanie od 2012 roku!

Projekty z programu SZAFIR

YoungChem