Spotkanie z przedstawicielami singapurskiej sieci instytutów A*STAR

W kwietniu na naszym Wydziale będziemy gościć delegację z singapurskiej sieci instytutów A*STAR. Przedmiotem spotkania będzie współpraca naukowa oraz prezentacja oferty stypendialnej dla studentów i młodych naukowców.

W ramach wizyty zaplanowano również spotkanie z pracownikami i studentami wydziału. To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty i znaleźć się w sercu jednej z wiodących azjatyckich organizacji badawczych – Agencji ds. Nauki, Technologii i Badań (A*STAR).

Dołącz do spotkania i dowiedz się więcej o ekscytujących możliwościach:

• posłuchaj z pierwszej ręki o najnowocześniejszych badaniach i technologiach w Singapurze
  • zapoznaj się ze współpracą badawczą z Agencją ds. Nauki, Technologii i Badań (A*STAR)
  • dowiedz się o możliwościach dla studentów podjęcia załączników badawczych i szkolenia doktoranckiego z A*STAR.

19 kwietnia 2023 r., godz. 10:15–11:15

Wydział Chemiczny PW
Gmach Technologii Chemicznej
Audytorium im. prof. I. Mościckiego