Informacje dla kandydatów zakwalifikowanych na studia I stopnia 2022/2023

Informujemy, że dokumenty od kandydatów zakwalifikowanych na studia I stopnia na Wydziale Chemicznym przyjmowane będą w dniach 12-15 lipca, w godzinach 9.00 - 15.00, w holu Gmachu Chemii, przy pokoju numer 100 (dziekanat studencki).
Wejście do budynku Wydziału od ulicy Noakowskiego, schodami na 1 piętro.

Kandydaci powinni przygotować i mieć ze sobą następujące dokumenty:

1. Dowód osobisty, gdy kandydat jest pełnoletni – brak dowodu tożsamości kandydata uniemożliwia dalsze działania.
  2. W przypadku, gdy dokumenty składa upoważniona przez kandydata osoba:
    • upoważnienie i dowód osobisty upoważnionej osoby,
    • upoważnienie nie musi mieć potwierdzenia notarialnego, lecz musi zawierać spis czynności, do których upoważnia, formularz upoważnienia jest dostępny na stronie Biura Przyjęć na Studia»,
    • nie jest wymagany dokument tożsamości kandydata, jedynie osoba upoważniona legitymuje się swoim dokumentem tożsamości.
  3. W przypadku gdy zakwalifikowany kandydat jest niepełnoletni:
    • powinien okazać pobraną ze strony internetowej Biura Przyjęć na Studia i wypełnioną zgodę rodziców/opiekunów prawnych na podjęcie studiów przez osobę niepełnoletnią, formularz zgody dostępny jest na stronie Biura Przyjęć na Studia»
    • z racji braku dowodu osobistego powinien okazać np. legitymację szkolną lub paszport.
  4. Oryginał lub poświadczoną notarialnie kopię świadectwa maturalnego i kserokopię oryginału lub poświadczonej notarialnie kopii świadectwa.
  5. Dwie aktualne fotografie, podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem.
  6. Oryginały i kopie dokumentów uprawniających do przyjęcia na studia poza konkursem lub uznających punkty (m.in. dyplom olimpiady/konkursu/turnieju, dyplom technika, certyfikat językowy, świadectwo w klasie dwujęzycznej).

Zapraszamy!