Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej 2023

Jak co roku na początku grudnia, plac przed Gmachem Głównym PW zamieni się w świąteczne miasteczko. Pojawią się domki z upominkami i jedzeniem, a wśród nich ten jeden wyjątkowy – politechniczny. 

Termin: 7 i 8 grudnia.

   
Na wszystkich odwiedzjących w domku PW będą czekać uczelniane gadżety, m.in. skarpetki, czapki, rękawiczki, koszulki, bluzy, maskotki, torby, kubki, parasole. Nie zabraknie akcentów typowo świątecznych: pierników, ozdób czy miodu z uczelnianej pasieki. Na Kiermaszu można będzie skompletować również inżynierski niezbędnik.

Tradycyjnie w domku Politechniki gadżety będzie można otrzymać w zamian za datek (nie prowadzimy sprzedaży, tylko zbiórkę pieniędzy). Wszystkie zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – wyróżnienie dla studentów i doktorantów zaangażowanych w działania naszej Uczelni i rozsławiających jej imię. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce – najbliższy bankomat znajduje się w holu Gmachu Głównego.

   
Na Kiermaszu Świątecznym PW pojawią się także inne domki. Będzie tam można kupić m.in. sery góralskie, konfitury i soki, bigos, pierogi i barszcz, świece, ceramikę i szklane ozdoby choinkowe. Na smakoszy czekać będą również food trucki.

  
Pierwszego dnia Kiermaszu – 7 grudnia o godz. 12.30 na placu przed Gmachem Głównym ogłosimy laureatów Stypendium pod choinkę i wręczymy im nagrody (środki na ten cel zebraliśmy podczas ubiegłorocznej imprezy) oraz przekażemy choinki dla Wydziałów. Tego dnia swoją premierę będzie także miała nowa świąteczna iluminacja Gmachu Głównego PW.

  
Nasz Kiermasz w oba dni będzie trwał od godz. 10.00 do godz. 17.00. Wstęp jest wolny.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczny klimat, zaopatrzyć się w prezenty, wesprzeć finansowo naszych studentów i doktorantów oraz po prostu miło spędzić czas. 

   
Regulamin Kiermaszu Świątecznego PW 2023

    

Wirtualna wycieczka

   

Ranking Perspektywy 2024

1. miejsce:

biotechnologia 
technologia chemiczna

Nieprzerwanie od 2012 roku!

   

 

 

Projekty z programu SZAFIR

 

   

YoungChem