Międzynarodowa konferencja SHAPING 9

W dniach 25-27 września 2024 r. na Politechnice Warszawskiej odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Shaping 9. Jej organizatorami są: Europejskie Towarzystwo Ceramiczne, Polskie Towarzystwo Ceramiczne oraz Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie będzie stanowić doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie ceramiki. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich badań, a także nawiązania kontaktów z innymi naukowcami z branży. Konferencja obejmie różnorodne tematy związane z ceramiką, w tym nowe technologie formowania, materiały, procesy produkcyjne i zastosowania.

Miejsce: Politechnika Warszawska, ul. Rektorska 4.

Termin nadsyłania abstraktów: do 26 maja 2024 r.

Wydarzeniem poprzedzającym konferencję będzie Szkoła letnia:

How to shape ceramic ideas into real products – laboratory excellence versus industrial needs.

• termin: 24-25 września 2024 r.
  • miejsce: Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej, Gmach Technologii Chemicznej.

Szkoła letnia to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu poszerzenie wiedzy uczestników na temat procesów kształtowania ceramiki oraz zrozumienia różnic między doskonałością laboratoryjną a potrzebami przemysłowymi.

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w konferencji Shaping 9, zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony konferencji shaping9.org. Tam znajdziesz więcej informacji na temat programu, rejestracji i terminów. Można także śledzić nas na Instagramie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem paulina.wiecinska@pw.edu.pl.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania cennych kontaktów w świecie ceramiki!

Serdecznie zapraszamy!

Paulina Wiecińska