Naukowa sesja posterowa w ramach targów HPCI 2023

W ramach Targów HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe odbędzie się naukowa sesja posterowa pt.

Zrównoważony rozwój w przemyśle kosmetycznym – technologie, produkty, innowacje.

Termin: 27-28 września 2023 r.

Miejsce: hala EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Organizatorem sesji jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Do udziału zaproszone są środowiska naukowe, studenci, absolwenci szkół wyższych, przedstawiciele przemysłu kosmetycznego i inni zainteresowani do zaprezentowania najnowszych badań oraz nowatorskich rozwiązań, które przyczyniają̨ się̨ do rozwoju branży kosmetycznej.

Forma sesji posterowej umożliwia, w syntetycznej i twórczej formie plakatu, przedstawienie najnowszych doniesień́ branżowych.

Partnerzy naukowej sesji posterowej przygotowali dla laureatów następujące nagrody:

• publikacja zwycięskiego posteru na łamach czasopisma SOFW Journal,
  • publikacja zwycięskiego posteru na łamach czasopisma oraz portalu kwartalnika Kosmetyki i Detergenty,
  • roczna prenumerata kwartalnika Biotechnologia,
  • publikacja artykułu napisanego przez twórcę zwycięskiego posteru w oparciu o poster w kwartalniku Biotechnologia.pl,
  • publikacja zwycięskiego posteru na łamach kwartalników Life Science i Czas na Farmację,
  • publikacja zwycięskiego posteru na łamach czasopisma Chemia Przemysłowa oraz portalu kierunekCHEMIA.pl,
  • publikacja posteru na łamach dwumiesięcznika Kosmetologii Estetycznej, a dla zdobywców 3 pierwszych miejsc – vouchery na półroczną prenumeratę czasopisma Kosmetologia Estetyczna,
  • dla zwycięzcy konkursu – roczne, bezpłatne, członkostwo w Polskim Towarzystwie Chemików Kosmetologów z siedzibą w Warszawie.

Każdy uczestnik otrzyma również potwierdzenie udziału w sesji posterowej w formie certyfikatu.

Szczegóły sesji posterowej, regulamin, wytyczne techniczne oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://wsiiz.pl/sesja-posterowa-hpci-wsiiz.

Zgłoszenia udziału w sesji posterowej można przesyłać do 25 sierpnia 2023 r., do godziny 23:59, na adres wydarzenia@wsiiz.pl.

W tytule maila należy wpisać: HPCI_2023_Nazwisko i imię.

Informacje dotyczące Targów dostępne są na stronie: https://www.hpci-events.com/central-and-eastern-europe/.