Politechnika Warszawska na Warszawskim Salonie Maturzystów 2022

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 września br. w Szkole Głównej Handlowej. W programie spotkań m.in.:

• Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2023/2024 – na spotkanie z Politechniką Warszawską zapraszamy każdego dnia Salonu Maturzystów, o godz. 12:45 do Auli I – wyjaśnimy co to znaczy, że jesteśmy #zawszeciekawi i przybliżymy szczegóły rekrutacji;
  • Wszystko o maturze 2023 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

Na stoisko Politechniki Warszawskiej zapraszamy w czwartek i piątek od godziny 9:00 do 15:30. Opowiemy o uczelni, oferowanych kierunkach studiów, akademikach, możliwościach rozwoju w kołach naukowych i organizacjach studenckich.

Dla odwiedzających będzie to doskonała okazja do zadania pytań i skorzystania z rad osób, które świetnie znają Politechnikę, a także do zapoznania się z materiałami informacyjnymi.

Zachęcamy również do śledzenia politechnicznych mediów społecznościowych (FacebookaInstagrama i Twittera), gdzie będziemy zapowiadać i relacjonować nasz udział w wydarzeniu.

Do Warszawskiego Salonu Maturzystów zapraszamy uczniów – szczególnie maturzystów, nauczycieli, rodziców i wszystkich tych, którzy są zainteresowani naszą uczelnią.

Więcej informacji o targach na stronie salonmaturzystow.pl/2022».