Program mentoringowy Politechniki Warszawskiej

UWAGA – już tylko przez ten tydzień jest możliwość aplikacji do piątej edycji Programu Mentoringowego PW

Dzięki temu programowi studenci Politechnik Warszawskiej, w tym Wydziału Chemicznego, spośród osób, które odniosły sukces w swoich branżach, w biznesie, w przemyśle, mogą wybrać mentorów, którzy udzielą im wsparcia w pierwszych krokach zawodowej kariery!

W Programie mogą wziąć udział studentki i studenci od 3 roku studiów do 12 miesięcy po ich ukończeniu.

Poniżej przedstawiamy profil jednej z mentorek, absolwentki Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej, Pani Joanny Bogacz.

Więcej informacji o programie oraz pełną listę mentorów 5 piątej edycji, można znaleźć na stronach Biura Karier PW:

Zachęcamy do wzięcia udziału!

dr inż. Piotr Wieciński
Pełnomocnik Dziekana ds. Praktyk