Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PW na semestr letni 2023/2024

Informujemy, że 11 grudnia 2023 r. rozpocznie się rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja kandydatów odbędzie się za pośrednictwem systemu IRK www.irk.pw.edu.pl.

System IRK otwarty będzie do 7 stycznia 2024 r.

Poniżej zamieszczamy przewodnik dla kandydatów, który będzie pomocny w procesie rekrutacji. Dodatkowo dostępna jest wyszukiwarka promotorów i zagadnień badawczych, która ułatwi Państwu wybór potencjalnego promotora i obszaru badawczego.

Ważne!

W procesie rekrutacji jednym z niezbędnych dokumentów będzie zarys koncepcji badawczej wraz z oświadczeniem potencjalnego promotora.

W związku z tym przed przystąpieniem do rekrutacji należy znaleźć potencjalnego promotora i skontaktować się z nim w celu ustalenia planowanego zagadnienia badawczego.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram rekrutacji, znajdują się na stronie Szkoły Doktorskiej».