Spotkanie studenckie z firmą Steriscience

Przedstawiciele firmy przybliżą możliwość podjęcia pracy w zakładzie produkcyjnym, szczególnie w laboratorium chemicznym, do którego w najbliższym czasie będą poszukiwane osoby do pracy – okazja do zdobycia pierwszego doświadczenia w laboratorium, praca na pełen etat.

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek), godz. 15:15

Wydział Chemiczny PW
Gmach Technologii Chemicznej
Audytorium Mościckiego

Steriscience to globalna firma z siedzibą w Bengaluru w Indiach, obecna także w Azji, Europie i USA i rozwijająca się w szybkim tempie.

Zakład Produkcyjny w Warszawie istnieje od 1989 roku i jest flagowym obiektem wytwarzającym produkty do obrotu na rynkach regulowanych, B2C (Business to Customer) i na globalnym rynku. W zakładzie wytwarzany jest szeroki asortyment produktów sterylnych w ampułkach, fiolkach i ampułkostrzykawkach na potrzeby pacjentów na całym świecie.

Zapraszamy do udziału!

Ranking Perspektywy 2024