Wakacyjne warsztaty dla licealistów!

Licealistów zainteresowanych rozwijaniem swoich zainteresowań zapraszamy do udziału w bezpłatnych, wielodyscyplinarnych warsztatach przygotowanych przez Politechnikę Warszawską.

Wydarzenie przygotowano z myślą o uczniach z zainteresowaniami koncentrującymi się wokół chemii, fizyki, informatyki i matematyki, którzy w przyszłości chcieliby spróbować swoich sił w olimpiadach przedmiotowych lub konkursach.

Tego lata zaplanowano dwa turnusy – lipcowy (18.07.2022 - 29.07.2022) i sierpniowy (01.08.2022 - 12.08.2022). Obydwa mają charakter interdyscyplinarny. Pierwszy z nich polecamy pasjonatom chemii, drugi – osobom zainteresowanym fizyką, matematyką oraz informatyką. Uczestnicy mają zapewniony nocleg, pełne wyżywienie i profesjonalną opiekę.
W programie będzie czas nie tylko na warsztaty naukowe, ale także na zajęcia rekreacyjne, gry i zabawy.

Rekrutacja do programu trwa do 26 czerwca i odbywa się online przez stronę internetową».

Więcej informacji o warsztatach na stronie projektu».

Warsztaty realizują Wydział Chemiczny, Wydział Fizyki oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych.