Zjazd Wiosenny Sekcji Młodych PTChem

Sekcja Młodych PTChem zaprasza do wzięcia udziału w Zjeździe Wiosennym, mając nadzieję, że będzie to dla uczestników interesujące i owocne w nową wiedzę doświadczenie!

Naukowy Zjazd Wiosenny Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 25 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Tegoroczny Zjazd odbędzie się w dniach 3–7 maja 2023 roku w Centrum Edukacji Geologicznej UW, w niezwykle urokliwym mieście województwa świętokrzyskiego – Chęcinach (okolice Kielc).

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców z całej Polski. W trakcie Zjazdu będzie można wysłuchać wykładów od wiodących naukowców z polskich uczelni wyższych, a także reprezentantów firm współpracujących z SMPTChem. Udział w konferencji umożliwi również nawiązanie nowych kontaktów oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji.

Rejestracja rusza 1 marca, liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji na stronie: https://zjazdy.smptchem.pl.

Zapraszamy również do śledzenia social-mediów Sekcji Młodych PTChem: