Kiermasz Świąteczny PW 2022

Zgodnie z politechniczną tradycją, w dniach od 1 do 3 grudnia, w godz. 10:00-18:00, na placu przed Gmachem Głównym pojawią się domki ze świątecznymi specjałami. 

Centralnym punktem Kiermaszu będzie domek z politechnicznymi gadżetami wśród których znajdą się m.in. kultowe skarpetki PW (nowe wzory), kubki, torby, gry i słodycze. Po raz pierwszy na naszym Kiermaszu pojawi się również rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW – zbiórkę takich świątecznych wyrobów prowadzi do 25 listopada, Biuro Promocji i Komunikacji PW, kontakt z Magdaleną Krajewską (magdalena.krajewska@pw.edu.pl).

  
Wszystkie gadżety i wyroby będzie można otrzymać w zamian za datek (tylko w gotówce). Zebrane pieniądze, jak co roku, zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – specjalne wyróżnienie dla zdolnych i aktywnych studentów i doktorantów PW. 

  
Uroczyste wręczenie stypendiów laureatom tegorocznej edycji odbędzie się 1 grudnia, czyli pierwszego dnia Kiermaszu. Fundusze na ten cel zostały zgromadzone podczas ubiegłorocznego Kiermaszu – dzięki hojności uczestników rozdysponowane zostanie 27 420,60 zł. 

   
Na pierwszy dzień Kiermaszu zaplanowano także premierę nowej świątecznej iluminacji Gmachu Głównego oraz przekazanie choinek Wydziałom PW.

  
Wstęp na tę trzydniową imprezę jest bezpłatny.

   
Gorąco zachęcamy całą społeczność PW oraz jej sympatyków do udziału! 

Wirtualna wycieczka

   

Ranking Kierunków Studiów 2022 - logo

1. miejsce: 

biotechnologia 
technologia chemiczna

Nieprzerwanie od 2012 roku!

   

   

   

   

Projekty z programu SZAFIR

 

YoungChem