Perspektywy Women in Tech Summit 2022

Perspektywy Women in Tech Summit 2022, odbędzie się 7 i 8 czerwca w EXPO XXI – Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14. Imprezę przewidziano na 5 tys. utalentowanych inżynierek, programistek, menedżerek, startuperek i naukowczyń oraz innych kobiet zainteresowanych technologiami, chcących zdobyć wiedzę o zmianach zachodzących we współczesnym świecie.

Tegoroczne wydarzenie to 2 dni wykładów specjalistek i ekspertów z najbardziej innowacyjnych firm i uczelni z całego świata, szeroka paleta warsztatów, targi kariery z 65. globalnymi firmami technologicznymi oraz profesjonalny mentoring. To świetna okazja aby znaleźć praktyki, pierwszą pracę lub zainspirować się historiami kobiet które odnalazły się i zrobiły karierę w branży high tech.

Z przedstawicielkami start-upów wywodzących się z Wydziału Chemicznego PW będzie można spotkać się na stoisku Politechniki Warszawskiej, zarówno we wtorek jak i w środę:

• BIOTmi – środa, w godz. 12:00-13:00
  • Ecobean – wtorek, w godz. 12:00-15:00 oraz środa, w godz. 13:00-15:00.

Więcej informacji na stronach: